Proama zgłoszenie sprzedaży online

Pobierz

Uwaga!Co istotne, konsultanci przyjmują zgłoszenia wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.. ZGŁOŚ SPRZEDAŻ.Zadzwoń na 815 815 815 aby zgłosić szkodę z ubezpieczenia Proama.. Podaj datę zbycia pojazdu.Proama oferuje ubezpieczenia komunikacyjne OC/AC, ubezpieczenie domu i mieszkania, ubezpieczenia dla firm, ubezpieczenia osobowe.Ta witryna używa plików cookie.. dodaj wizytówkę zaloguj się serwis dla agentów ubezpieczeniowych.. Zgłoszenie szkody Proama za pośrednictwem strony internetowej to najlepsze rozwiązanie.. W przypadku zgłoszenia telefonicznego można tego dokonać pod numerem telefonu 815 815 815 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00.. Chcesz zgłosić sprzedaż auta?. Jeśli kupujecie lub sprzedajecie auto, powinniście zgłosić to do urzędu.. Do zgłoszenia sprzedaży warto dołączyć numer Twojego rachunku bankowego.dowód rejestracyjny lub umowa kupna-sprzedaży pojazdu; dokumentacja medyczna (w przypadku szkody osobowej) dokumenty uzasadniające wystąpienie z roszczeniem, tj.: oświadczenie sprawcy, protokół Policji z miejsca zdarzenia lub zaświadczenie o poinformowaniu Policji o szkodzie.. Ubezpieczyciel zapewnia bowiem swoim klientom dostęp do świetnie przygotowanego panelu zgłoszeń online.Zgłoś sprzedaż przez internet > Pamiętaj, że dopóki nie zgłosisz nam sprzedaży samochodu z ubezpieczeniem HDI, to właśnie od Ciebie będziemy domagali się np. opłaty kolejnych składek..

Zgłoszenie sprzedaży samochodu Link4.

Wypełnij wzór formularza online i wyślij do firmy, w której chcesz wypowiedzieć OC.Zaznacz czego dotyczy Twoja szkoda.. Usługa jest darmowa.. Zgłoś Online.. Jeśli pojazd ma więcej właścicieli, zaznacz oświadczenie, że działasz za ich zgodą.. wysłać kopię dokumentu potwierdzającego sprzedaż tradycyjną pocztą pod adres:ZGŁOSZENIE-SPRZEDAŻY.pl - Jak zgłosić sprzedaż samochodu do Towarzystwa Ubezpieczeniowego.. Zgłoś szkodę online *koszt połączenia zgodny z taryfą operatora .Proama udostępnia dwie drogi zgłoszenia szkody: telefonicznie pod numerem 815 815 815 - infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00; online - za pomocą formularza dostępnego na stronie szkody.proama.pl .W Proamie szkodę możesz zgłosić: online.. Uwaga!. Majątek.. Według obecnie obowiązującego prawa powinieneś to zrobić w ciągu 14 dni.. Telefon dostępny od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00.. 20% Znizki na ub. domu.W przypadku sprzedaży/zbycia pojazdu masz 14 dni na: powiadomienie zakładu ubiezpieczeń o fakcie sprzedaży pojazdu podanie pełnych danych nabywcy pojazdu Jeśli chcesz przyspieszyć zwrot składki .. Postępu 15B, 02-676 Warszawa..

Anuluj zgłoszenie.

Oblicz Składkę Online w 2 Minuty lub Zamów Rozmowę z Doradcą.. Po zalogowaniu się przez profil zaufany, będziemy mogli wypełnić internetowy formularz i wysłać online zawiadomienie o zbyciu pojazdu.. Obsługi Klienta Proama ul. Szeligowskiego 6 20-883 Lublin Zawiadomienie o sprzedaży pojazdu .. Odpowiedni formularz do zgłoszenia szkody znajdziesz na stronie Proamy.. By złożyć wniosek przez Internet, potrzebny jest profil zaufany lub certyfikat kwalifikowany.. Szkodę może zgłosić każdy, niekoniecznie osoba ubezpieczona lub poszkodowana.. W trakcie wypełaniania tego formularza będziemy prosić Cię o podanie Twoich danych osobowych.. W załączeniu przesyłam kopię umowy kupna-sprzedaży / faktury*.Jeżeli kupiłeś pojazd z polisą Proama, prześlij skan dokumentu potwierdzającego nabycie pojazdu na adres jego kopię za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: ul. Możesz również od razu wyliczyć wartość odszkodowania.Wypowiedzenie umowy OC Proama..

Zgłoszenie sprzedaży samochodu Proama.

W przypadku pomocy assistance możliwe jest całodobowe zgłoszenie szkody.Od 1 stycznia 2020 r. za niezgłoszenie sprzedaży auta do urzędu grozi kara pieniężna w wysokości od 200 do nawet 1000 zł.. Nie musimy ręcznie wpisywać swoich danych, które są pobierane przez system automatycznie.Zawiadomienie o zbyciu pojazdu można dokonać online bez chodzenia do Wydziału Komunikacji.. Dodatkowo, dopóki nie złożysz takiego zawiadomienia (a kupujący również nie przerejestruje auta na siebie), przez Wydział Komunikacji jesteś wciąż traktowany jak właściciel tego pojazdu .Na zgłoszenie zbycia/nabycia pojazdu ma się do 30 dni kalendarzowych od podpisania umowy kupna-sprzedaży lub umowy darowizny.. Do zgłoszenia wystarczy Profil Zaufany, który można założyć i aktywować w banku, lub e-dowód.Zgłoszenie sprzedaży samochodu online przez internet 11 sierpnia 2021 Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że zgłoszenie sprzedaży samochodu online jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem, niż mogłoby się wydawać.Dodatkowe Zniżki na Ubezpiecznie Nieruchomości przy Zakupie OC/AC.. telefonicznie.. ZGŁOŚ SPRZEDAŻ.. W Proamie sprzedaż samochodu możesz zgłosić w następujący sposób: wysłać mailem skan dokumentu potwierdzającego zbycie pojazdu (np. umowa kupna-sprzedaży, umowa darowizny) pod adres: .. Przy właściwym pojeździe kliknij Zgłoś zbycie pojazdu..

Pomożemy Ci w zgłoszeniu sprzedaży do wszystkich ubezpieczycieli!

Przetwarzanie danych osobowych.. Zgłoszenie sprzedaży samochodu Proama.. Ranking agentów ubezpieczeniowych.Zgłoś szkodę lub sprawę przez internet wypełniając krótki formularz on-line.. Zgłoszenie zbycia pojazdu przez Internet.. Opłać składkę na podstawie propozycji, którą otrzymasz.Do pobrania - Obau.pl.. Przepisanie polisy wiąże się z rekalkulacją składki.Zgłoszenie sprzedaży samochodu Proama.. Przygotowaliśmy dla Ciebie dokument z informacjami o tym, jak będziemy je przetwarzać.Zgłoszenie przez telefon.. Konieczne będzie założenie Profilu Zaufanego, Zawsze upewnij się, że zgłoszenie zostało przyjęte i zarejestrowane, Oprócz zawiadomienia Wydziału Komunikacji sprzedający musi powiadomić również swojego ubezpieczyciela, który wystawił polisę OC.Zgłoszenie sprzedaży auta w Proama Jeżeli nie chcesz płacić za ubezpieczenie auta, które sprzedałeś, pamiętaj, aby zgłosić do Proama fakt zbycia pojazdu.. Przygotuj dane osoby zgłaszającej, poszkodowanego lub właściciela przedmiotu szkodyPrzeniesiesz się do usługi mój Pojazd, w której zobaczysz swoje pojazdy.. Jeśli nie widzisz pojazdu, który chcesz zgłosić - przejdź do innej usługi.. Dodatkowo dla zgłoszenia zdarzeń z Assistance Proama przygotowała specjalną stronę.Jeśli tak, następnie wystarczy wybrać pole "Wyślij zgłoszenie".. Wybierz firmę, w której masz polisę.. Pamiętaj o tym, by przesłać kopię umowy kupna-sprzedaży w ciągu 14 dni od dnia zbycia pojazdu.. Tylko w ubiegłym roku z naszej e-usługi skorzystano ponad 600 tysięcy razy!Od kilku lat na stronie internetowej gov.pl możemy powiadomić o sprzedaży auta bez wychodzenia z domu konieczności stawiania się w Urzędzie Miasta lub Starostwie Powiatowym osobiście.. Na postawie dokumentu polisa jest przepisana na nowego właściciela.. Oba te narzędzia pozwalają potwierdzić tożsamość zgłaszającego.. Jak odnowić polisę w HDI?. Sprzedałeś auto, które jest ubezpieczone w Proama?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt