Play jak sprawdzić ile do końca umowy

Pobierz

To działa tylko w plusie mix, nie działa u innych operatorów.Nie mogę znaleźć umowy w domu a już raz przedłużałem ją tylko nie pamiętam kiedy.. Tak jak w temacie tylko , do sieci Plus (podajcie proszę numer i sms).. W tym celu skontaktuj się z Obsługą Klienta pod numerem *500 bądź udaj się do Salonu, w którym podpisano umowę na Internet Stacjonarny od Play.Zaloguj się do Orange ONLINE i po lewej stronie masz "Lista Numerów" po kliknięciu pojawi się numer i będzie pisać Umowa do np: 12-03-2012.. *Jak sprawdzić stan promocyjnych megabajtów w Play na Kartę odNOWA?. Proszę czekać.. 0. odpowiedział (a) 11.02.2012 o 19:17. załóż konto na Play24 i monitoruj to, co sie dzieje na twoim numerze.. Należy wysłać wiadomość SMS o treści "PZ", pod numer 2585 i w odpowiedzi otrzymamy dokładną liczbę zasileń, które musimy zrobić do zakończenia umowy.. Zobacz więcej Poprzedni artykuł Jak sprawdzić stan minut w roamingu w Play Mixtura?Musisz albo znaleźć kopie umowy alebo pujść do operatora i się spytać.. Proszę czekać.. Musisz tylko znaleźć ten dział bo nie pamiętam gdzie to było.. W ten sposób uzyskasz dostęp do szukanych informacji.Powinien otrzymać… na skrzynkę mailową lub sms.. Pierwszy: dzwoniąc do DOKu Drugi: dzwoniąc do DWN - w drodze dużej desperacji, bardzo dużej desperacji.Wypowiedzenie umowy abonenckiej (najlepiej na druku Play) możemy przesłać do operatora Play w formie listu poleconego na podany adres kontaktowy: P4 Sp..

Można to sprawdzić na dwa sposoby.

Nowa oferta utrzymaniowa dostępna jest gdy: na koncie został podpisany aneks bez telefonu; do końca umowy pozostało nie więcej niż 28 miesięcy; od daty podpisania aneksu zostały opłacone przynajmniej 3 faktury.czas do końca trwania umowy sprawdź na stronie orange.pl dostaniesz smsa z kodem i po wpisaniu w odpowiednim miejscu powinno wyskoczyć ile dni.. .Jak sprawdzić ile zostało doładowań w Orange środa, 17 czerwca 2015.. Poniżej rozwiewamy wątpliwości: Jestem w Miksturze, do końca zobowiązania zostało mi 10 zl.. Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź?Aby sprawdzić, ile doładowań zostało do końca umowy w mix plusie, należy wysłać SMS o treści "PZ" pod numer 2585.. Jak sprawdzić stan promocyjnych minut do Play w Play na Kartę Lubię to!. Po wpisaniu kodu *111# i zatwierdzeniu go przyciskiem nawiązania połączenia zobaczysz listę dostępnych opcji.. może jakiś kod nie wiem z góry dziękuje!. by $zymon » 21 Dec 2010, o 15:50 Wejdź na playmobile.pl , zaloguj się i w info będzie data podpisania umowy.Umowa jest na czas nieokreślony, jest tylko określony czas promocji.. Jest to gdzieś na stronie Play24?Żeby sprawdzić ile masz na kącie wpisz *101#.. żyj i pozwól żyć.Re: Jak sprawdzić ile zostało mi doładować do zakończenia umowy z Play Mixtura?.

...Jak sprawdzić ile zostało doładowań w plus?

Pozdrawiam Ostatnio zmieniony 08 sty 2010, 17:56 przez alessa , łącznie zmieniany 3 razy.Wybrać się do najbliższego punktu/salonu/sklepu sieci plus lub zadzwonić pod 2601 lub najnormalniej w świecie spojrzeć na datę spisania umowy i dodać 2 lata w przód.. ODP: nie, w tym momencie obowiązuje oferta FORMUŁA MIX (Play MIXtura nie jest już dostępna) Ile wynosi […]Jeśli posiadamy umowę podpisaną na określony czas trudno będzie ją wypowiedzieć, musimy poczekać do końca trwania jej okresu, aby przenieść swój numer do innego operatora.. Jak poznać najważniejsze dane z faktury w Play FORMUŁA 4.0?. Jak sprawdzić stan promocyjnych minut do Play w FORMUŁA Mini Max na Kartę?. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.. Czy po tym doładowaniu będę miał możliwość przedłużenia umowy na starych warunkach bez zmieniania taryfy na Formułę?. I przyjdzie informacja, ile doładowań zostało do końca.. Gdzie sprawdzić ilość doładowań do końca umowy w Orange Dzięki nowej usłudze szybkiego sprawdzania ilości doładowań pozostałych do zakończenia kontraktu, możesz w banalnie prosty sposób sprawdzić ile razy musisz jeszcze doładować telefon, aby Twoja umowa .Tak jak w temacie tylko , do sieci Plus (podajcie proszę numer i sms).. W tym poradniku przedstawimy niezbędne informacje na temat jak wypowiedzieć umowę w sieci komórkowej PLAY, udostępnimy także darmowy wzór do pobrania w .Zostaw numer..

... jak sprawdzić ilość doładowań do końca okresu karencji?

03-02-2008, 15:21 .. o_konca_umowy/ 03-02-2008, 15:23 .. Mi zostało 8 miesięcy :D. :) Jeżeli chcecie sprawdzić ile pozostało Wam do końca umowy w orange to wejdźcie na oficjalny blog i tam macie wszystko ładnie opisane, poniżej podaję link: Proszę czekać.. 1Jak sprawdzić ile pozostało do końca umowy MIX NA CZAS.. Jeśli nie otrzymasz jednak tego potwierdzenia, a chcesz się upewnić, czy umowa została pomyślnie rozwiązana, warto napisać maila na adres lub zadzwonić pod podany wcześniej numer infolinii.. Poznaj szczegóły oferty.. Po kliknięciu w wybrany balans zobaczysz szczegółowe informacje.. Proszę czekać.. EkspertkaGSM.W aplikacji, w sekcji Środki do wykorzystania, możesz sprawdzić ile masz jeszcze GB, minut i SMS-ów.. Szukałem na stronie plusa, ale albo tam nic nie ma albo ja nie zauważyłem.. Koszt takiej wiadomości wynosi 0 .Jak sprawdzić stan dodatkowych minut do wszystkich sieci w Play FORMUŁA MIX?. To w zasadzie już wszystko w temacie rozwiązywania umowy w Play.Czy może ktoś mi napisać jak mogę sprawdzić ile doładowań mi pozostało do końca umowy?. W dokumencie tym muszą znaleźć się: nasze dane osobowe, adres do przesłania decyzji, numer umowy, wyraźnie zaznaczona decyzja o rezygnacji z .Dopasuj ofertę do swoich potrzeb i wybierz nowy smartfon już 3 miesiące po podpisaniu nowej umowy..

Żeby sprawdzić ile zostało doładowań wpisz *111*48*3#.

Możesz sprawdzić liczbę doładowań kwotą kontraktową pozostałą do końca kontraktu: w telefonie - na klawiaturze telefonu wybierz *111*357*5#, i zatwierdź "zieloną słuchawką" - lub; w Play24 - na stronie "Moje konto" w zakładce "Stan konta".Aby sprawdzić ile pozostało doładowań do końca umowy w Play FORMUŁA MIX musimy wpisać kod USSD *111*357*5#.. Wiem że można sprawdzić dzwoniąc do nich lub w salonie Plusa, ale ja wolałbym jeśli jest taka możliwość dowiedzieć się przez internet.. Mam abonament.Zbieramy Wasze pytania odnośnie nowej oferty FORMUŁA MIX.. z o.o. Skrytka pocztowa 41 02-671 Warszawa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt