Forseti formularz zwrotu

Pobierz

Prawo odstąpienia od umowy.. Zapakuj produkty i dołącz fakturę (znajdziesz ją w panelu klienta, wchodząc w szczegóły zamówienia).. Wystarczy, że uzupełnisz poniższy formularz o kilka podstawowych danych niezbędnych do zwrotu urządzenia.. Zwrot za 5 zł przez Paczkomat.. Zaloguj się na swój profil klienta: i wymiana | Loriini.. Przed upływem tego terminu wyślij do nas zakupiony wcześniej towar wraz z dowodem zakupu (paragonem), a także wypełnionym formularzem zwrotu (wzór formularza znajdziesz tutaj) lub poinformuj nas o chęci dokonania zwrotu na adres e-mail .Przed dokonaniem zwrotu uprzejmie prosimy o skontaktowanie się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego: w celu potwierdzenia danych adresowych sprzedawcy oraz uzyskania pomocy w przeprowadzeniu zwrotu, przeprowadzimy Państwa przez wszystkie formalności.dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieuŽywanych, czystych, razem z oryginalnym opakowaniem, oraz dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT) na adres.. Wyślij paczkę do nas i koniecznie zatrzymaj dowód wysyłki z nr nadania do czasu otrzymania zwrotu.Formularz zwrotu: jeśli zgłaszasz zwrot online, nie jest wymagany, najważniejsze jest wysłanie produktów w ich oryginalnych opakowaniach, np. pudełku na buty, folii na odzież itp., jeśli nie masz oryginalnego opakowania, włóż do paczki zwrotnej uzupełniony formularz odstąpienia od umowy.Data zwrotu: …………………………………………………..

Wypełnij formularz zwrotu.

J. Sklep Internetowy VENEZIA ul. Łubińska 14, 05-532 Łubna tel.. paczkę ze zwracanymi produktami i wypełnionym formularzem zwrotu, znajdującym się w załączniku.. Prosimy o odesłanie zwrotu na własny koszt dowolnym przewoźnikiem na nasz adres Messimo - magazyn zwrotów Ul.. Produkty powinny zostać zwrócone w terminie 14 dni od dnia wypełnienia formularza.2.. Więcej informacji znajdziesz na .. Zwroty polskich viaBoxów realizujemy w opcji STANDARD.. Mamy 7 dni roboczych na weryfikację Twojej reklamacji od dnia otrzymania przesyłki.. 72-002 Dołuje.. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.. By wymienić zakupiony produkt na inny, postępuj według procedury zwrotu (wyślij do nas towar wraz z formularzem zwrotu).Najprościej załączyć wypełniony formularz do przesyłki z odsyłanym towarem.. b) wypełnić formularz Szybkie Zwroty w Paczkomacie ( przejdź do formularza ), c) oddać towar do salonu ( zobacz pełną listę salonów) d) skontaktować się e-mailowo .Zwrotu towaru możesz dokonać w ciągu 30 dni* od dnia otrzymania przesyłki od MORE'MOI.. Jeśli chcesz zwrócić lub wymienić kupiony produkt wystarczy, że wypełnisz załączony formularz i odeślesz go razem z produktem na nasz adres: LORIINI SP..

Konto pozwoli na sprawne przejście procesu zwrotu.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.. Zamiast faktury możesz także dołączyć kartkę z ręcznie zapisanym numerem zamówienia.formularz on-line lub z poziomu Moje Konto → Szczegóły Zamówienia → klikając przycisk 'UTWÓRZ ZGŁOSZENIE' (dla Klientów posiadających konto w naszym sklepie).. FORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM Keywords () .W przypadku chęci dokonania zwrotu zamówionego towaru, należy odesłać do nas na adres.. Ul. Marczukowska 6 C, 15-724 Białystok forseti.net.pl - Imię i nazwisko konsumenta: - nr zamówienia - Data zawarcia umowy .To, co firmę Forseti wyróżnia na rynku to jakość i niewątpliwie niskie ceny.. 02-675 WARSZAWA.. Pamiętaj o ZATWIERDZENIU i ZAPISANIU ZWROTU , aby operacja była wykonana oraz o oznaczeniu paczki CZYTELNIE NUMEREM ZWROTU wraz z IMIENIEM i NAZWISKIEM na przesyłce .Miejscowość.. z o.o. Skarbimierzyce, ul. Klubowa 2. pobierz formularz zwrotu lub wymiany Loriini.Dokonaj zwrotu zamówionego towaru postępując zgodnie z instrukcją zwrotu załączając do przesyłki Formularz Wymiany i odsyłając na adres: FASARDI Dział Zwrotów i reklamacji ul. Warszawska 44/50 95-200 Pabianice..

Numer zwrotu (uzupełniany automatycznie) Uwagi.

Wyślij nam OBU.. UWAGA!. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana .W formularzu szczegółowo opisz problem z towarem i wybierz formę rekompensaty, jaką chcesz uzyskać.. Formularz odstąpienia od umowy.Wypełnij Formularz.. WARUNKIEM SZYBKIEGO ZWROTU JEST NAPISANIE (WYRAŹNIE MARKEREM LUB DŁUGOPISEM) NA PACZCE NUMERU ZWROTU.. Oferta firmy skierowana jest głównie do kobiet w wieku od 16 do 45 lat.. Koszt dostawy uzależniony jest od wybranej formy płatności i wartości zamówienia: Przelew-13,00 zł.. UL. WOŁOSKA 18.. Wysyłka: Wysyłka 1-7 dni !. Sklep Forseti dokłada wszelkich starań żeby zamówienia były realizowane w ciągu 24 h. Towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub do poczkomatów INPOST24.. Mosquito Alicja Komar Fabryczna 26a 97-200 Tomaszów Mazowiecki Razem z odsytanym towarem naleŽy wystaé wypetniony niniejszy formularz oraz otrzymany rachunek.Zwroty i reklamacje.. Prześlij nam w paczce urządzenia..

Brak oryginału lub ksero paragonu wstrzyma realizację zwrotu.

Wypełnij formularz zwrotu online, dostępny na Twoim koncie po zalogowaniu lub pobierz i uzupełnij oświadczenie o odstąpieniu od umowy i zwrotu towaru.. Wejdź na stronę i podaj swoje dane i numer zamówienia (otrzymany w wiadomości email, podczas składania zamówienia) 4.W zależności od wybranej formy zwrotu należy: a) odesłać towar na adres: Dział zwrotów e-sklep Puccini Sp.. Żeby dokonać zwrotu: Musisz posiadać konto w sklepie na ten sam adres e-mail, z którego zostało złożone zamówienie.. Możesz skontaktować się z nami mailowo przez1.. Nazwisko i Imię .Adres zwrotu towaru Venezia Oganowska Nachiło Sp.. OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY (formularz zwrotu) Dane Klienta Imię i nazwisko: Nr zamówienia: Ulica, nr domu/ lokalu: Telefon: Kod pocztowy, miasto: E-mail:Oświadczam, że znane mi są warunki zwrotu towaru określone w Regulaminie sklepu i że zwracany towar nie był nigdy użytkowany.. WYMIANA.. Jeśli nie załączyłeś do formularza to włóż do paczki kopie dowodów rejestracyjnych oraz .Produkty LeCollet możesz zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych, od kiedy kurier doręczy Ci przesyłkę.. W markę, wpisana jest siła kobiecości, więc każda kobieta która ceni piękno, elegancję, zmysłowość, wolność, wdzięk, szyk, odnajdzie cząstkę siebie w projektach Forseti, w .Oświadczam, Ŝe znane mi s ą warunki zwrotu towaru okre ślone w Regulaminie sklepu.. Jeśli zamówiony produkt źle na Tobie leży, zmieniłeś zdanie, lub z jakiegoś innego powodu chcesz go zwrócić - odeślij go do nas z dowodem zakupu, oraz wypełnionym formularzem.. Formularz wypełniony poprzez konto klienta automatycznie zapisuje się w panelu klienta (i nie ma konieczności załączania drukowanej wersji do paczki).SZYBKIE ZWROTY.. Jeśli nie masz możliwości wydruku możesz dołączyć odręcznie wypisany formularz podając w nim: Swój login ze sklepu i numer .Wypełnij formularz zwrotu, który znajdziesz w panelu klienta (po rozwinięciu szczegółów danego zamówienia, pod przyciskiem "zwrot").. Włóż oryginalnie zapakowany produkt wraz z formularzem reklamacji i paragonem (lub ksero paragonu jeśli chcesz zachować oryginał) do paczki.. Masz na to 14 dni.. Dobrowolne prawo do zwrotu produktu w terminie do 30 dni Bez uszczerbku dla ustawowego prawa do odstąpienia od umowy oferujemy Państwu dobrowolnie prawo do zwrotu produktu w terminie 30 dni od jego otrzymania.Po zarejestrowaniu zwrotu i automatycznym wyliczeniu przewidywanej kwoty zwrotu, Biuro Obsługi Klienta zweryfikuje zwracane produkty pod kątem zarejestrowanego formularza oraz promocji, w której został zakupiony produkt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt