Martes formularz zwrotu

Pobierz

Formularz wypełniony poprzez konto klienta automatycznie zapisuje się w panelu klienta (i nie ma konieczności załączania drukowanej wersji do paczki).Zwroty i reklamacje Jako konsumentowi przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.. Po otrzymaniu przesyłki zwrot otrzymasz do 14 dni.. z dopiskiem "ZWROT SKLEP INTERNETOWY".Martes Sport to sklep z odzież sportową dla ludzi ceniących komfort,.Magazyn Martes Sport ul. Bażaniec 16 43-502 Czechowice-Dziedzice FORMULARZ ZWROTU ODSTĄPIENIE OD UMOWY* 30 DNI NA ZWROT Zapoznałem/łam się z zasadami dokonywania zwrotu na podstawie skorzystania z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległośćFORMULARZ REKLAMACYJNY.. POBIERZ FORMULARZ ZWROTU Dołącz paragon 3. .. (Martes Sport Sp z o.o., Sklep Internetowy, ul. Wypełnij formularz 2.. Produkty LeCollet możesz zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych, od kiedy kurier doręczy Ci przesyłkę.. Zamówienia opłacone przez: - PayPal zwracamy przez PayPal, - PayU zwracamy przez PayU, - Przelewy24 zwracamy przez Przelewy24, - Paypo zwracamy przez Paypo, -płatność przy odbiorze zwracamy na podane w formularzu konto bankowe.. Zaloguj się na swój profil klienta: https .Zwroty kosztów transakcji realizowane są w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu.. Czas przysługujący Klientowi na odstąpienie od umowy to 14 dni (ważny jest termin wysłania, a więc data stempla pocztowego), a czas ten jest liczony od czasu otrzymania towaru przez Klienta.Formularz wraz z towarem i paragonem proszę wysłać na adres: Master Sport Psary Małe ul. Budowlana 6 62-300 Wrzesnia FORMULARZ ZWROTU INFORMACJE O ZAMÓWIENIU Nr..

Pobierz formularz zwrotu.

Produkty powinny zostać zwrócone w terminie 14 dni od dnia wypełnienia formularza.Uzupełnij Formularz Zwrotu towaru, dołączony do paczki.. o prawach konsumenta Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru.. Tu nas znajdzieszOświadczam, Ŝe znane mi s ą warunki zwrotu towaru okre ślone w Regulaminie sklepu.. Dobrze zabezpiecz produkt, który ma zostać zwrócony, a następnie umieść go w kartonie wraz z wypełnionym .ZWROTY.. Jeśli nie załączyłeś do formularza to włóż do paczki kopie dowodów rejestracyjnych oraz .1.. FORMULARZ ZWROTU Zwrot towaru.. Wystarczy, że złożysz oświadczenie i wyślesz je do nas drogą mailową: .. Zwroty polskich viaBoxów realizujemy w opcji STANDARD.. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Spakuj starannie produkty 4.. Wybierz sklep internetowy.. Właścicielem sklepu jest spółka Martes Sport Sp.. Towar odeślij przesyłką opłaconą z góry (ekonomiczną) na adres: MALOWANY DWOREK 119, 43-300 BIELSKO-BIAŁA Koszty odesłania towaru zostaną Ci przez nas zwrócone tylko w wypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji (do zwrotu kosztów wysyłki niezbędne jest zachowanie pokwitowaniaZwroty i Wymiana Na podstawie Ustawy z 30 maja 2014r.. zamówienia (lub nr.. Malowany Dworek 115, 43-300 Bielsko-Biała, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: , NIP: 547-179-16-82, REGON: 070904684, o numerze BDO .Martes Sport Sp..

Wypełnij formularz zwrotu.

aukcji): .§ 1 Postanowienia ogólne.. Wyślij nam OBU.. Prześlij nam w paczce urządzenia.. - towar do zwrotu powinien być odesłany w oryginalnym niezniszczonym kartonie - obuwie odsyłane do reklamacji musi być czyste (podeszwa i cholewka) - Towar odesłany w zniszczonym kartonie (np. oklejony taśmą) nie będzie .Zwróć paczkę.. Jeżeli potrzebujesz nowego formularza, możesz go wydrukować ze strony podsumowującej Twój zwrot online lub wchodząc na stronę wskazującą status Twojego zwrotu.. Skontaktować się ze Sklepem Internetowym (pisemnie, telefonicznie lub za pośrednictwem .Przesyłkę opatrz dopiskiem "REKLAMACJA MARTES SPORT".. Wystarczy, że uzupełnisz poniższy formularz o kilka podstawowych danych niezbędnych do zwrotu urządzenia.. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul.. Malowany Dworek 115.. Jeśli zechcesz zwrócić towar zakupiony na stronie sklepmartes.pl, odeślij go w ciągu 30 dni na własny koszt, wraz z formularzem, na adres: Park 7R Hala DC3 Magazyn Martes Sport ul. Bażaniec 16 43-502 Czechowice-Dziedzice.. Czas na odstąpienie Pamiętaj, na odstąpienie od umowy masz 14 dni.Po zarejestrowaniu zwrotu i automatycznym wyliczeniu przewidywanej kwoty zwrotu, Biuro Obsługi Klienta zweryfikuje zwracane produkty pod kątem zarejestrowanego formularza oraz promocji, w której został zakupiony produkt..

Odbierz kod zwrotu SMS/email.

Wypełnij formularz zwrotu online, dostępny na Twoim koncie po zalogowaniu lub pobierz i uzupełnij oświadczenie o odstąpieniu od umowy i zwrotu towaru.. Malowany Dworek 119, 43-300 Bielsko-Biała), przy czym koszty odesłania towaru ponosi Sklep Internetowy lub zostaną one Kupującemu zwrócone pod warunkiem uznania zwrotu.. Adres do zwrotu Kartes-MODA ul. ieszyńska 418, 43-300 Bielsko-iała Kiedy otrzymam pieniądze za zwrócone produkty?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt