Zaświadczenie o zagubionym dowodzie rejestracyjnym

Pobierz

Załączniki: dokument własności pojazdu (np.: umowa zakupu, faktura, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu prawa własności); złożone przez właściciela pojazdu, oświadczenie o utracie dokumentu/ów.zaświadczenia wydawane są od 8:00 do 15:00 po godzinie 15:15 wnioski można składać w punkcie informacyjnym rejestracji pojazdów, bez pobierania numerków.. Zaświadczenie musi wydać urząd komunikacji gdzie pojazd był ostatnio zarejestrowany.. Załączniki: dokument własności pojazdu (np.: umowa zakupu, faktura, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu prawa własności); złożone przez właściciela pojazdu, oświadczenie o utracie dokumentu/ów.. Możemy się tym zająć.. Wniosek o wydanie zaświadczenia potwierdzającego dane zawarte w zagubionym dowodzie rejestracyjnym lub karcie pojazdu DRK - XIV.. Wniosek o wydanie zaświadczenia potwierdzającego dane zawarte w zagubionym dowodzie rejestracyjnym lub karcie pojazdu DRK - XIV.. Załączniki: dokument własności pojazdu (np.: umowa zakupu, faktura, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu prawa własności); złożone przez właściciela pojazdu, oświadczenie o utracie dokumentu/ów.o przesŁanie zaŚwiadczenia (Potwierdzającego dane zawarte w utraconym dowodzie rejestracyjnym) Zwracam się z prośbą o przesłanie zaświadczenia potwierdzającego dane zawarte wNa ten czas otrzymujemy specjalne zaświadczenie potwierdzające dane zawarte w utraconym dowodzie rejestracyjnym..

Wniosek o wydanie zaświadczenia potwierdzającego dane zawarte w zagubionym dowodzie rejestracyjnym lub karcie pojazdu DRK - XIV.

Zaświadczenia potwierdzające dane pojazdu zawarte w dowodzie rejestracyjnym lub karcie pojazdu: do rejestracji, w związku z art.72 ust 4 Ustawy Prawo o Ruchu DrogowymO WYDANIE ZAŚWIADCZENIA POTWIERDZAJĄCEGO DANE ZAWARTE .

Oczywiście jest możliwość uniknięcia wizyty wszystkich współwłaścicieli w wydziale komunikacji.. W przypadku gdy właścicieli jest kilku, wszyscy powinni stawić się w urzędzie.. Ponadto, przy składaniu wniosku należy.1.. Do wniosku o wydanie wtórnika dowodu rejestracyjnego dołączamy kopię: karty pojazdu, dowodu własności pojazdu np. umowy sprzedaży, wyciągu z rejestru badań technicznych, polisy OC, dowodu tożsamości.title: wniosek o wydanie zaŚwiadczenia potwierdzajĄcego dane w zagubionym dowodzie rejestracyjnym, karcie pojazdu author: lmucha created dateZaświadczenie potwierdzające dane zawarte w utraconym dowodzie rejestracyjnym i utraconej karcie pojazdu: Opis: Dz.U..

Wystarczy, że ...Zwracam się o wydanie zaświadczenia potwierdzającego dane w zagubionym dowodzie rejestracyjnym / karcie pojazdu* wydanym(-ej) dla pojazdu:Żeby zarejestrować motor bez dowodu rejestracyjnego będzie trzeba uzyskać zaświadczenie o danych zawartych w utraconym dowodzie rejestracyjnym.

to oświadczenie rozwiąże Twój problem.Poniżej możesz pobrać gotowy wzór wniosku o wydanie zaświadczenie potwierdzającego dane zawarte w utraconym dowodzie rejestracyjnym (zaświadczenie o dowodzie rejestracyjnym) potrzebnego do zarejestrowania pojazdu, sprzedaży pojazdu czy złomowania pojazdu gdy dowód rejestracyjny z różnych przyczyn został utracony (zagubiony, zniszczony, skradziony).WNIOSEK O WYDANIE ZAŚWIADCZENIA POTWIERDZAJĄCEGO DANE W ZAGUBIONYM DOWODZIE REJESTRACYJNYM, KARCIE POJAZDU Author: lmucha Last modified by: Janusz Aziewicz Created Date: 12/17/2008 7:15:00 AM Company: MI Other titles: WNIOSEK O WYDANIE ZAŚWIADCZENIA POTWIERDZAJĄCEGO DANE W ZAGUBIONYM DOWODZIE REJESTRACYJNYM, KARCIE POJAZDUPoniżej możesz pobrać gotowy wzór wniosku o wydanie zaświadczenie potwierdzającego dane zawarte w utraconym dowodzie rejestracyjnym (zaświadczenie o dowodzie rejestracyjnym) potrzebnego do zarejestrowania pojazdu, sprzedaży pojazdu czy złomowania pojazdu gdy dowód rejestracyjny z róznych przyczyn został utracony (zagubiony, zniszczony, skradziony).1..

Załączniki: dokument własności pojazdu (np.: umowa zakupu, faktura, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu prawa własności); złożone przez właściciela pojazdu, oświadczenie o utracie dokumentu/ów.Wniosek o wydanie zaświadczenia potwierdzającego dane zawarte w zagubionym dowodzie rejestracyjnym lub karcie pojazdu DRK - XIV.

Generalnie to właściciel powinien poinformować urząd o utracie dokumentu.. W ZAGUBIONYM DOKUMENCIE POJAZDU..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt