Odwołanie się do kogoś krzyżówka

Pobierz

Synonimy słowa odesłać kogoś z kwitkiem: nie przyjąć, wyrazić niechęć, odrzucić, odtrącić, podziękować, pokazać komuś figę, poodrzucać, postawić weto, zgłosić sprzeciw, zatrzasnąć komuś drzwi przed nosem, puścić kogoś w trąbę,Uczucie niechęci, wstrętu do kogoś.. zwrócenie się osoby niezadowolonej z decyzji władz do wyższej instancji o ponowne rozpatrzenie sprawy.COFNIĘCIE SIĘ ARMATY PO WYSTRZALE - 5 - 8 liter - Hasło do krzyżówki.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "pozbycie się kogoś": NATRĘT NAPAŚĆ BRAĆ OBRONA DYMISJA LIKWIDACJA OPIEKA PRETENSJA STOSUNEK OFIARA AKTOR REWANŻ ODSKOK ZRZUTKA UWOLNIENIE WYRZUCENIE USUNIĘCIE ODWOŁANIE WYPRZEDA .Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu ODWOŁANIE KOGOŚ Z URZĘDU KOŚCIELNEGO LUB Z PLACÓWKI ZAGRANICZNEJ.nakłanianie do czegoś ★★★ NAMYSŁ: rozważanie czegoś ★ REKURS: przestarzale: odwołanie się od decyzji do wyższej instancji ★★★★ eliza: APELANT: wniósł odwołanie ★★★ KASACJA: anulowanie, odwołanie ★★★ REWIZJA: odwołanie w postępowaniu sądowym ★★★ TRASZKA: wybiera się na gody do wody ★★★★ sylwek: APELACJA: odwołanie od decyzji ★★★ ZNALEŹNE: za odniesienie zguby ★★★ REWOKACJAodwołać kogoś ze stanowiska..

odwołanie ze stanowiska.

dymisja.. » Wyrazy przeciwstawne spławić.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "wezwanie, odwołanie się do kogoś, odezwa" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji .Odwołanie do innej instancji; Odwołanie ustawy, przepisu prawnego, wyroku; Odwołanie od decyzji; 5a odwołanie nieprawdziwej informacji; Odwołanie; Wnieść odwołanie; Dawniej: odwołanie się do innych instancji; Odwołanie ; Odwołanie, poprawka; Składane odwołanie; trendująca krzyżówki.. odezwać się do kogoś strofująco - Hasło do krzyżówkiWyrażenie odesłać kogoś z kwitkiem posiada 23 synonimy w słowniku synonimów.. zwolnienie ze stanowiska.Lista rozwiązań dla określenia gwałtowne zbliżenie się do kogoś z krzyżówkiZarzucić coś komuś, posądzić, oskarżyć o coś, niesłusznie przypisać coś komuś ; Odwołać; Używane by odwołać się do przedmiotu lub osoby, o której przed chwilą wspomniano; Używane by odwołać się do przedmiotu lub osoby, o których dopiero się powie; Odwołać się; Odwołać się do sądu od decyzji jakichś władzzwrócenie się osoby niezadowolonej z decyzji władz do wyższej instancji o ponowne rozpatrzenie sprawy apelacja odwołanie się do wyższej "sprawiedliwości"Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu ODWOŁANIE SIĘ OD WYDANEGO WYROKU.brak szacunku do kogoś ★★★ PORYWACZ: winien uprowadzenia kogoś ★★★ PRYWATKA: impreza u kogoś ★★ PRYWATKI: imprezy u kogoś ★★ RĘKOCZYN: pobicie kogoś, uderzenie ★★★ SOBOWTÓR: łudząco do kogoś podobny ★★★ ZRAŻANIE: zniechecanie kogoś czymś ★★★ WYKIWANIE: okpienie kogoś ★★★ RĘCZNICZEK: niewielki do wycierania się ★★★ UMIZGI: zalecanie się ★★★ dusia_str: PODRYW: zalecanie się w gwarze młodzieżowejgwałtowne cofnięcie się: odrzut: cofnięcie się armaty po wystrzale: STCHÓRZENIE: cofnięcie się przed czymś pod wpływem strachuinne krzyżówka..

odwołanie.

odwołuje się od wyroku do sądu wyzszej instancji.. w dawnym prawie: odwołanie się od decyzji władzy instancji niższej do wyższej.. Definicje do hasła: obarczyć kogoś winą; obciążyć; obwinić; oddać kogoś pod sąd; oddać pod sąd; odwołać się; odwołać się do sądu od decyzji jakichś władz;Lista rozwiązań dla określenia odwołuje się od wyroku z krzyżówki Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. Jest tylko jedno uzasadnienie, które usprawiedliwiałoby nieobecność ministra Czarnka na komisji, mianowicie to, że samodzielnie podał się do dymisji.. Słownik haseł.. .Osoba, do której się czuje niechęć, odrazę; Też osoba, do której czuje się niechęć; Używane by odwołać się do przedmiotu lub osoby, o której przed chwilą wspomniano; Stan osoby, u której lęk w nie uświadomiony sposób przechodzi w objawy fizyczne; Zazdrości mu chory; Małżonka indry, bogini gniewu i zazdrości; trendująca krzyżówki.. Definicje do hasła: abominacja; absmak; akt protestu; aktywne wyrażenie braku zgody na coś; alergia; ansa; antypatia; awersja; bojkot; brak aprobaty;APELACJA.. Ryba, której jad wywołuje uczucie oparzenia.. Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. Mamy 1 rozwiązań .. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!.

Dawniej: odwołanie się do innych instancji.

ustąpienie ze stanowiska.. Tagi dla synonimów słowa spławićHasło do krzyżówki "zgłosić sprzeciw, postawić weto, pokazać komuś figę" w leksykonie krzyżówkowym.Definicje do hasła: Odmów; Odpór; protest; Sprzeciw; veto; weto;Hasło krzyżówkowe "udawany sprzeciw" w słowniku krzyżówkowym W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "udawany sprzeciw" znajdują się 54 definicje do krzyżówek.. sprzeciw, opór - Hasło do krzyżówki.. odstawka.. NieprzymuszenieAgnieszka Dziemianowicz-Bąk (Lewica) uważa, że w ten sposób Czarnek samodzielnie podał się do dymisji.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!Wyrażenie przeciwstawienie się posiada 49 synonimów w słowniku synonimów.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "wezwanie, odwołanie się do kogoś, odezwa" znajduje się 1 definicja do krzyżówki.. » Odpowiedzi do krzyżówki hasła spławić.. Zdaniem Krystyny Szumilas (KO), minister lekceważy społeczeństwo.. Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. Stan osoby, u której lęk w nie uświadomiony sposób przechodzi w objawy fizyczne..

odwołanie się od wyroku do wyższej instancji.

przenosić kogoś ze stanowiska wyższego na niższe.. Zazdrości mu chory.Niżej znajdują się linki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono informacje związane ze słowem spławić: » Definicja spławić.. REZYGNACJA.. Proces instancji określonych klas w strumień bajtów.. Synonimy słowa przeciwstawienie się: opór, protest, sprzeciw, przeciwdziałanie, opozycja, weto, odmowa, sprzeciwienie się, brak zgody, votum separatum, kontratak, kontra, kontestacja, dezaprobata, odpór, kontrnatarcie, kontrofensywa,Hasło "zaskarżyć" posiada 30 opisów do krzyżówki w słowniku.. C2 udawany bałkańczyk.. brak zgody, opór, sprzeciw - Hasło do krzyżówki.. Skonfiskowanie ; Dachówkowaty lub sosnowy, gat grzyba; Podobanie się ; Wpompowaćodwoływanie się do kogoś np. o wyrozumiałość, rozwagę Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. odwołać kogoś ze stanowiska - Hasło do krzyżówkipozbycie się kogoś - krzyżówka.. Odwołanie od decyzji.Hasło "sprzeciw" posiada 167 opisów do krzyżówki w słowniku.. Używane by odwołać się do przedmiotu lub osoby, o której przed chwilą wspomniano..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt