Wczasy pod gruszą wzór wniosku

Pobierz

Wniosek zawiera dwie strony A4 jest przygotowany do edycji i wydruku.. Dokument należy otworzyć za pomocą programu Word.. Kazdy pracodawca moze.. Każdy pracodawca może opracować własny wzór wniosku o dofinansowanie wypoczynku.. 2.wniosek o wczasy pod gruszą wzór 2018.pdf (22 KB) Pobierz.. opracowac wlasny wzor wniosku o dofinansowanie wypoczynku.. Ja niżej podpisany(a)* oświadczam, że wykorzystam (łem\łam)* urlop w terminie od dnia ………………… do .. "wczasy pod gruszą").. wniosek o wczasy pod grusza wzor 2018 .. jak zlozyc wniosek o wczasy pod grusza.. Odpłatność:Wniosek o przyznanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych refundacji "Wczasów pod gruszą" Liczba stron: 1 Format pliku: Formularz wykonany jest w wersji aktywnej w formacie Word.. Trzeba o nie złożyć wniosek.Wniosek o dofinansowanie krajowego wypoczynku dzieci organizowanego we własnym zakresie (wczasy "pod gruszą") Niniejszy dokument zawiera wniosek pracownika o przyznanie mu od pracodawcy dofinansowania do wypoczynku z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.oraz nie powinna przekraczać połowy wartości straty będącej podstawą wniosku o zapomogę.. Adres zamieszkania .. tel .. 3.Pobierz wzór wniosku o wczasy pod gruszą w formacie PDF, gotowy do druku.. Nazwisko i imię .. Powinieneś w podaniu napisać mniej więcej taką formułkę: WNIOSEK o dofinansowanie do wypoczynku "wczasy pod gruszą" Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyznanie dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych na organizowany we własnym zakresie wypoczynek w okresie od ..

Wczasy pod gruszą a świadczenie urlopowe..

"Wczasy podWniosek o dofinansowanie wczasów lub o wczasy "pod gruszą" jest zapisany w formacie doc.. Warunek 14-dniowego .WNIOSEK O DOFINANSOWANIE WYPOCZYNKU W FORMIE WCZASÓW POD GRUSZĄ.. 5. r. Zgodnie z Regulaminem ZFŚS - warunkiem otrzymania dofinansowania do wypoczynku letniego jest złożenie odpowiedniego wniosku (wzór wniosku dostępny na stronie internetowej: →pracownik →sprawy socjalne).Wzory wniosków o przyznanie świadczenia z ZFŚS: 1. wniosek o wczasy pod grusza - Nowy plik!. Oto przykładowy dokument, który możesz wykorzystać, jeśli chcesz uzyskać dofinansowanie na wakacje.Pobierz wzór wniosku o wczasy pod gruszą w formacie DOC (Word).. Koleżanki i Koledzy informujemy, że została uruchomiona tzw. "gruszka" z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.. W przeciwieństwie do świadczeń socjalnych z ustawy o zfśs dofinansowanie do "wczasów pod gruszą" nie powinno być wypłacane całej załodze w równej wysokości, a w .Wczasy pod gruszą 2021 - wniosek, zasady, wysokość dofinansowania.. 4-5a ustawy o zfśs - nie mają z nimi nic wspólnego.. Wnioski będą przyjmowane do dnia .. Proszę o przyznanie mi z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych świadczenia na wypoczynek zorganizowany we własnym zakresie w formie wczasów pod gruszą..

Wczasy pod gruszą - pobierz w formacie pdf: 5.

Na tej podstawie przełożony określa, czy i w jakiej kwocie świadczenie będzie przysługiwało.Wniosek prosimy wypełniać drukowanymi druk dla dzieci literami.. Mowa tutaj o wczasach z biurem podróży czy koloniach oraz obozach dla dzieci pracowników, także tych zagranicznych.. Formularz można wypełniać na komputerze oraz zapisywać na dysku twardym.. Jednak każde z nich stosuje się w innych przypadkach i na odmiennych warunkach.. Odpłatność:A oto wzór wniosku o wczasy pod gruszą.. Nazwisko i imię wnioskodawcy: Proszę o dofinansowanie wypoczynku organizowanego we własnym zakresie, tzw. ,,wczasów pod gruszą" w planowanym terminie: od dnia …………………… do dnia ………….……….. Po pierwsze tej, kto może ze środków zakładowego funduszu świadczeń socjalnych korzystać.Wniosek prosimy wypełniać drukowanymi druk dla pracowników UW literami.. Liczba stron: 1.. Posiadam wzór druku dla dzieci pracownika, ale w naszej firmie zatrudniamy młodą kadrę (nie posiadającą dzieci).. Trzeba o nie zlozyc wniosek.Zalacznik Nr 6 - Informacja o przetwarzaniu danych osobowych - pobierz w formacie pdf: Wzory wnioskow o przyznanie swiadczenia z ZFSS.Wczasy pod gruszą to dofinansowanie wypoczynku pracownika, wypłacane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.. Wypoczynek zorganizowany dzieci i młodzieży - pobierz w formacie pdf: 2..

Wczasy pod gruszą nie należą się "z urzędu".

Dowiedz się, czy ty również masz szansę na dodatkowe pieniądze i ile możesz otrzymać.Wniosek o dofinansowanie krajowego wypoczynku dzieci organizowanego we własnym zakresie (wczasy ,,pod gruszą") > Wnioski > Wzory dokumentów > Money.pl Wzór dokumentu : Wniosek o dofinansowanieWniosek o wypłatę świadczenia W celu uzyskania wczasów pod gruszą oraz innych świadczeń pracownik ma za zadanie złożyć pracodawcy oświadczenie o swojej sytuacji majątkowej i rodzinnej.. Więcej dokumentów w dziale W pracy.warunkowac urlopem.Dofinansowanie i tak bedzie mu sie nalezalo.. Wniosek o dofinansowanie wczasów lub o wczasy "pod gruszą" jest do pobrania online.. A oto wzór wniosku o wczasy .Wniosek o wczasy pod gruszą - wzór ………………………………… (miejscowość, data) (dane pracownika) (dane pracodawcy) Wniosek o dofinansowanie do wczasów pod gruszą Proszę o przyznanie dofinansowania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych na organizowany we własnym zakresie wypoczynek od .. do .. "Wczasy pod gruszą" z zfśs - choć podobne do świadczeń socjalnych, o których mowa w art. 3 ust.. (np. wczasy pod gruszą) .. Do regulaminu należy dołączyć tabele i załączniki w nim ujęte w tym wzór wniosku o pożyczkę mieszkaniową wraz ze wzorem umowy o pożyczkę miesz-kaniową..

Poniżej znajdziesz przykładowy wzór wniosku.

Jednak nie wszystkich stac na to, by zorganizowac sobie wypoczynek.. 15 czerwca 2018.. Niektórzy pracownicy mogą uzyskać dofinansowanie wypoczynku w postaci tzw. wczasów pod gruszą.. Wnioski o wypłatę świadczenia należy wypełnić, zeskanować bądź zrobić zdjęcie takiego wniosku ( załącznik nr 3) i przesłać go drogą elektroniczną na adres mailowy .. Pozostało jeszcze 59 % treściWniosek o przyznanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych refundacji "Wczasów pod gruszą".. pracownika UW W N I O S E K o dofinansowanie wypoczynku dzieci: - zorganizowanego (zimowiska, kolonie, obozy) wykupionego w innych instytucjach - organizowanego we własnym zakresie tzw. "wczasy pod gruszą" 1.Wniosek o dofinansowanie krajowego wypoczynku dzieci organizowanego we własnym zakresie (wczasy,,pod gruszą") > Wnioski > Wzory dokumentów > Money.pl Wzór dokumentu : Wniosek o dofinansowanieZ Funduszu dofinansowywane są nie tylko wczasy pod gruszą, ale również wypoczynek zorganizowany przez podmioty zewnętrzne.. Wniosek odofinansowanie wypoczynku organizowanego we własnym zakresie, tzw. "Wczasów pod Gruszą".. Zapomoga (pomoc pieniężna lub rzeczowa) - pobierz w formacie pdf: 6.Wzór wniosku o urlop wypoczynkowy Stwórz wniosek o urlop teraz .. Tym razem oddaję w Twoje ręce wzór wniosku o urlop wypoczynkowy, który rozpocznie się.. Pobierz wzór wniosku o urlop.. Warto wiedzieć, iż urlop udzielany jest na wniosek pracownika.. Format pliku: Formularz wykonany jest w wersji aktywnej w formacie Word.. W N I O S E K o dofinansowanie wypoczynku: - zorganizowanego wykupionego w innej instytucji - organizowanego we własnym zakresie tzw. "wczasy pod gruszą" 1.gotowy wzór / szablon dokumentu - Wczasy pod gruszą - wniosek o dofinansowanie wypoczynku w formie "wczasów pod gruszą".. Druk dla pracownika starającego się o dofinansowanie urlopu wypoczynkowego z funduszu świadczeń socjalnych.Wniosek o przyznanie dofinansowania do wypoczynku - wczasy pod gruszą Dodano: 26 sierpnia 2015 Osoba ubiegająca się o przyznanie dopłaty do wypoczynku z ZFŚS powinna złożyć wniosek.. Oświadczam, że średnia miesięczna kwota dochodu i innych .WNIOSEK O PRZYZNANIE REFUNDACJI WCZASÓW, WCZASÓW "POD GRUSZĄ" * 1.. Kwota uzależniona jest od sytuacji materialnej pracownika.. OŚWIADCZENIE WNIOSKODAWCY.. 15 października.. Pożyczka - pobierz w formacie pdf: 4.. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, możesz samodzielnie napisać dokument.. 8 kwietnia 2020..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt