Pisownia wyrazów z ó i u karty pracy

Pobierz

Przeczytaj opowiadanie.. piosenki, wesołe, na zbiórce, Harcerze, śpiewają 3.Przepisz podane rzeczowniki dopisując do nich rodzinę …Edukacja wczesnoszkolna.. Pierwsza …Wyrazy z ó wymiennym 11 Ułóż wyrazy z podanych liter.. Zajęcia były przeprowadzone z uczniami gimnazjum …Klasa 2 Polski.. Z podanych niżej rzeczowników i wyrazów z ramki utwórz związki wyrazowe i wpisz je do zeszytu.. Uczeń kształci umiejętność pracy ze …wyrazy z "u" - karty pracy stycznia 27, 2019 Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie …Karta pracy ucznia 1.. Z drugiej, z czerwoną ramką, mamy wyraz z luką.. Opublikowano: 24 stycznia 2015 roku.. Zadaniem ucznia jest umieszczenie przedstawionych obrazów odpowiednio …Karty z wyrazami są dwustronne.. Spróbuj …ortografia ó, u • pliki użytkownika atorat przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • labirynt.jpg, dla babci u czy ó.jpgCzas: 3 jednostki lekcyjne.. Ćwiczenia ortograficzne z pisowni …Ćwiczenia ortograficzne (wg ortogramów) Aktualnie dostępne są następujące materiały: Pisownia U - Ćwiczenia do wydruku.. "ó" w zakończeniach -ów, -ówka Sortowanie według grup.. Wybierz wyrazy zapisane w ramkach z trudnościami ortograficznymi.. Literę "ó" piszemy:Karty pracy: ą -om, ę-em; Karty pracy: h-ch; Karty pracy: rz- ż; Karty pracy: duża litera; Karty pracy: u-ó; Ćwiczenia i gry interaktywne; Razem czy …Pisownia wyrazów z Ó - ćwiczenia do wydruku..

Układanie wyrazów.

Cele lekcji: -będziecie znać zasady pisowni ó oraz u, - nauczycie się stosować poznane i …Plik pisownia wyrazów z ó i u karty pracy chomikuj.pdf na koncie użytkownika chinito831 • Data dodania: 14 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie …Pisownia Ó - Pisownia ó - Pisownia Ó i U - PISOWNIA Ó I U - Ułóż wyrazy z ó - Pisownia u i ó - pisownia ó - Pisownia "ó" i "u" …ZASADY PISOWNI "Ó" ZASADY PISOWNI "U" Teraz, kiedy już sobie przypomniałeś zasady pisowni wyrazów z "ó" i "u", czas sprawdzić na ile się z nimi …2.. Uzupełnij zasady pisowni wyrazów z "ó" i "u".. Klasa 2 Polski Ortografia.. Pisownia Ó - Ćwiczenia do wydruku.Pisownia u - ó. Uzupełnij puste kratki literami .. Na pierwszej dzieci utrwalają pisownię wyrazów z "ó", z "u", a na ostatniej ćwiczą i sprawdzają zdobyte umiejętności ortograficzne …Zasady dotyczące pisowni ó i u. Wróć do informacji o e-podręczniku Wydrukuj Zapisz jako PDF Udostępnij …KARTA PRACY DLA UCZNIA KLASY III - zajęcia wyrównawcze Temat: Utrwalanie pisowni wyrazów z ó.. Poprzez zabawę dziecko utrwala zasady …Wyrazy z u na początku.. Odszukaj w diagramie 10 wyrazów z ch po s. Zaznacz te wyrazy i przepisz je.. Obudowa dydaktyczna dla klasy trzeciej.. W miejsce kropek wpisz brakującą sylabę z ramki: rze rze rzy rzecz rzy życz że żyNie przelewaj z pustego w próżne, czyli o ó i u - Zintegrowana Platforma Edukacyjna..

Karty pracy 1.

U piszemy w zakończeniach rzeczowników: .. Sudoku wyrazowe.KONSPEKT ZAJĘĆ KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNYCH GRUPA: UCZNIOWIE Z KLASY 1 GIMNAZJUM POSIADAJĄCE OPINIĘ PPP O DYSORTOGRAFII TEMAT ZAJĘĆ: Utrwalenie zasad pisowni … Ciche czytanie …Zajęcia miały na celu utrwalenie pisowni wyrazów z "u" i "ó" niewymiennym i przypomnienie reguł ortograficznych.. Rozwiń zdanie wyrazami z ramki i przepisz je do zeszytu.. Wyrazy z "ó" i "u".. un unek uchna uszka uszek uch us usia zwiastun, podaruek, córuchna, staruszka …Uczniowie zapisują wyrazy na tablicy i na swoich kartach pracy.1.. Napisz te wyrazy.. (wersja kol) // (wersja bc) Percepcja …Karta pracy - Utrwalanie pisowni wyrazów z ó.. Wyrazy zostały wpisane poziomo, pionowo i po skosie.. Ćwiczenia ortograficzne "Klamerkowe U-Ó" mają na celu zainspirowanie dzieci do nauki ortografii.. Z jednej strony, gdzie jest niebieska ramka, mamy pełny wyraz.. s c h r o n i s k o s c h o l …Od: 7.00 zł Od: 6.00 zł.. Ortograficzna Karta Pracy 5 - pisownia ó/u 1.. Ukryty rysunek - pisownia wyrazów z ą, om, on.. Percepcja słuchowa: Wyszukaj słowa rozpoczynające się na sylabę GÓ/GU.. Zaznaczone litery to pierwsze litery wyrazów.. Labirynt słów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt